SEO analýza webových stránek

Smyslem SEO analýzy je zhodnocení kvality internetových stránek. Pokud se vaše stránky neumísťují na první případně druhé stránce na důležitá klíčová slova, doporučujeme vám provést rozbor on-page a off-page faktorů. Navrhneme pro vaše stránky soubor opatření, která jejich pozici ve vyhledávačích zlepší.

 

K čemu slouží SEO analýzy webových stránek

Účelem SEO analýzy je zjištění stavu stránek s ohledem na umísťování v neplaceném vyhledávání. SEO správce důkladně vyhodnotí on-page a off-page faktory na daných webových stránkách. Výsledkem je návrh opravných řešení, která by měla vést k lepšímu hodnocení webu – vaše webové stránky se po provedení a navržených úprav budou objevovat na vyšších pozicích v neplaceném vyhledávání.

 

Jak zvýšit návštěvnost webových stránek

Pokud nechcete využívat placené vyhledávání, je pro vás optimalizace stránek jedinou možností, aby vaše stránky uživatelé nalezli pomocí fulltextového vyhledávání. Po analýze webových stránek vám navrhneme změny ve struktuře webu a zajistíme portfolio kvalitních zpětných odkazů.

 

Proč mít optimalizované webové stránky

Optimalizované internetové stránky by se měly umísťovat v neplaceném vyhledávání na nejvyšších pozicích. Pokud je budou uživatelé po zadání relevantního klíčového slova nacházet na první stránce, je pravděpodobné, že vaše stránky navštíví. Mohou pak provést požadovanou akci.

 

SEO optimalizace webových stránek

Optimalizace webových stránek spočívá ve zlepšení on-page a off-page faktorů. Patří sem základní činnosti, jako je odstranění případných překážek pro indexování stránek. Dále zlepšení struktury webu tak, aby se uživatelé na stránkách lépe orientovali. Jedním z nejdůležitějších optimalizačních zásahů je získávání kvalitních zpětných odkazů.

 

Optimalizace pro vyhledávače

V České republice se s celosvětovou jedničkou mezi vyhledávači – společností Google, dělí o fulltextové vyhledávání český Seznam.cz. Každý z nich používá trochu jiný algoritmus, podle kterého weby vyhodnocuje. Navrhneme taková opatření, která povedou k tomu, aby si vaše internetové stránky vedly dobře v obou vyhledávačích.

 

SEO analýza a následná optimalizace webu

Po provedení SEO analýzy navrhneme řešení, která by měla vést k posunu vašich stránek na vyšší pozice ve vyhledávání. Po zadání relevantních klíčových slov budou uživatelé nacházet právě vaše internetové stránky.

 

SEO a internetový marketing

Jestliže jsou webové stránky vaším prodejním nástrojem, bez optimalizace webu se neobejdete. Například mezi e-shopy dnes panuje obrovská konkurence – prosadit se na konkurenční klíčová slova je velmi obtížné. My vám pomůžeme, abyste se dostali na co nejvyšší pozice ve vyhledávačích.

 

Jak tvořit webové stránky s ohledem na SEO

Pokud ještě nemáte webové stránky, bude SEO optimalizace o to jednoduší. Hned od počátku vám poradíme, jak se vyvarovat zbytečných chyb. Po spuštění webu a nasbírání dostatku dat bude úprava webových stránek mnohem rychlejší a snadnější. Naše společnost se zabývá tvorbou webů. Pokud nám zadáte vytvoření internetových stránek, o optimalizaci webu se vám postaráme.