Internetový marketing – online marketing

Jako internetový marketing můžeme chápat marketingové aktivity, které probíhají prostřednictvím elektronických zařízení. Ve velmi širokém pojetí sem patří všechny nástroje klasických marketingových komunikací a další způsoby, které nabízí specifické prostředí internetu.

 

Marketing na internetu

Online marketing neboli internetový marketing představuje využívání reklamních nástrojů na internetu. Pomocí online marketingu se realizují nebo podporují obchodní aktivity firmy. Mezi nástroje, které internetový marketing využívá, patří webové stránky, internetová reklama, podpora prodeje na internetu a další. K podpoře internetu v marketingu využíváme SEO, PPC reklamy, sociální sítě, copywriting, zpětné odkazy a jiné.

 

Zaměřte se na internetový marketing

S rozšířením internetu a zrychlením připojení se stal internetový marketing pro obchodní aktivity firem nepostradatelným. Pokud ještě nepoužíváte nástroje internetového marketingu, měli byste to rychle změnit. V oblasti online marketingu máme bohaté zkušenosti. Oslovte nás a my vám pomůžeme.

 

Internetový marketing ve vztahu k tvorbě webu a SEO

Vytvoříme vám webové stránky, které budou připraveny pro využívání internetového marketingu. Hned od počátku budete mít optimalizovaný  web tak, aby se objevoval na prvních pozicích ve vyhledávačích.