Web hosting a podpora pro vaše stránky

Webhosting je prostor, který je pronajímán pro internetové stránky na cizím serveru. Poskytovatel tohoto internetového prostoru (hostingu) server pronajímá. Webové stránky lze pomocí webhostingu umístit na internet bez vlastního serveru. Webový hosting zahrnuje jen umístění internetových stránek na hostingový server poskytovatele.

 

Kvalitní a spolehlivý webhosting na míru

Pokud nám svěříte tvorbu internentových stránek, můžete se spolehnout, že vaše data budou v bezpečí. Naše projekty provozujeme na výkonném profesionálně hostovaném serveru. K webhostingovým službám patří e-mail s filtry, antispam, antivir a stahování a odesílání pošty.

 

Kde hostujeme naše weby a servery

Internetové servery se nachází ve speciálně zaměřeném hostingovém centru, ve kterém je každý stroj pod neustálým dozorem a je vybaven záložním zdrojem. Prostor je chlazen výkonnou klimatizací. Internetový server nemusí být pronajat celý, ale pouze částečně, třeba právě pro poskytování webhostingu.

 

Vliv hostingu na chod stránek a na SEO

Pokud hosting trpí častými výpadky nebo pomalu načítá stránky, může to uživatele odradit od procházení webem. Nedostupnost webových stránek kvůli výpadkům hostingu může zapříčinit jejich nedostatečné indexování.

 

Vyhledavače upřednostňují rychlé stránky

Rychlost načítání stránek je jedním z parametrů, podle kterých vyhodnocují kvalitu internetových stránek. Pokud je hosting příliš pomalý (stránky se uživatelům načítají příliš dlouho), může to negativně ovlivnit hodnocení webu.

 

Proč je dobré mít web bez výpadků

Časté výpadky serverů, na kterých stránky hostují, můžou způsobit zhoršení hodnocení stránek ze strany vyhledávačů. Rovněž uživatelé budou s rychle reagujícím webem spokojeni. Proto nabízíme kvalitní hosting, jehož dostupnost je kolem 99,9 %.

 

Technická podpora hostingu webových stránek

Součástí hostingu je technická podpora pro klienty. V případě, že náš klient má jakékoli technické problémy spojené s webhostingem nebo se svou e-mailovou schránkou, může kontaktovat přímo poskytovatele hostingu, nebo nás.