SEO servis www stránek

SEO servis představuje soubor úkonů, které povedou ke zlepšení pozic ve vyhledávačích na důležitá klíčová slova. Jeho součástí jsou reporty, jež dokládají změny v kondici webu. Tyto výsledky jsou díky použití přesného měřícího nástoje Google Analytics velmi přesné.

 

Trvalá péče o SEO vašich stránek

Poté, co vypracujeme SEO analýzu a provedeme potřebné změny, které přivedou stránky na vyšší pozice ve vyhledávání a zvýší spokojenost návštěvníků stránek, naše práce nemůže skončit. Je třeba reagovat na protiopatření konkurenčních webů stejně jako změny v algoritmu, podle něhož vyhledávače stránky řadí. SEO správa by měla trvat nejméně jeden rok, ideálně by péče o vaše stránky neměla skončit nikdy.

 

SEO reporty a přehled návštěvnosti každý měsíc

Pokud svěříte váš web do naší SEO správy, obdržíte od nás každý měsíc SEO report s údaji o úspěšnosti webu ve vyhledávání (sledujeme fulltext společnosti Google a Seznam). Zpráva obsahuje informace o dosažených pozicích na vámi zadaná klíčová slova a přehled návštěvnosti. Tyto údaje jsou díky použití analytických nástrojů (Google Analytics) velmi přesné.

 

Pravidelná analýza návštěvnosti vašich www stránek

Pravidelně dodáváme také analýzu návštěvnosti z neplaceného vyhledávání. Výsledky srovnáváme jak s údaji z předchozího měsíce, tak se stejným obdobím předchozího roku.

 

Nonstop kontrola funkčnosti webů

Pokud nám zadáte tvorbu webových stránek, můžete se spolehnout na vysokou bezpečnost vašich dat. Naše projekty provozujeme na výkonném profesionálně hostovaném serveru, s vysokou garancí dostupnosti, umístěném na páteřní síti internetu, což zaručuje rychlé načítání stránek.

 

Pravidelné sledování pozic klíčových slov

Každý měsíc obdržíte zprávu o změnách pozic ve fulltextových vyhledávačích společností Seznam a Google na vámi zadaná klíčová slova. Na negativní trend v umísťování okamžitě reagujeme efektivním zásahem.

 

SEO analýzy a audity stránek

Vedle kompletní SEO analýzy, která obnáší podrobný rozbor on-page a off-page faktorů na základě statistických dat získaných z Google Analytics, nabízíme také stručnější audit webových stránek, jenž vám naznačí možné problémy a upozorní na nejzávažnější chyby.

 

Realizace analýzy – SEO optimalizace webu

Pokud jsou vaše webové stránky optimalizované a nedomníváte se, že vyžadují SEO správu, můžeme vám nabídnout například jen budování portfolia kvalitních zpětných odkazů. Vždy byste ale měli dobře zvážit, zda by vám naše SEO analýza a následné návrhy na optimalizaci stránek nemohla přinést další zlepšení.