Tvorba www stránek a webdesign

Náš tým má mnohaleté zkušenosti s tvorbou internetových stránek. Proto se soustředíme na to, aby námi vytvořené weby byly maximálně přístupné a použitelné. Důležité je, aby se návštěvník na stránkách dobře orientoval a splnil určitý cíl, který je pro každý web specifický – ať už je to vyplnění kontaktního formuláře (leadu), získání informací nebo objednávka z eshopu.

 

Nechte si udělat www stránky podle Vašich představ

Tvoříme kvalitní webové prezentace, které splní všechny vaše nároky. Jsme schopni vytvořit, jakoukoli funkci si budete přát. Víme, jaké řešení je pro daný úkol nejvhodnější s ohledem na SEO faktory nebo rychlost načítání webu.

 

Proč je dobré mít kvalitní webové stránky

Internetové stránky, které splňují pravidla SEO, jsou dobře strukturované, návštěvníci se na nich dobře orientují a provádějí danou konverzní činnost – takové internetové stránky plní svůj úkol.

 

SEO a vhodná doména

Požadovanou konverzi (realizování cíle) může podpořit i vhodně zvolená doména. Například Tarifomat.cz pro mobilní tarify, Nebankovnipujcky.cz pro finance a Hotelmarianskelazne.cz pro ubytování. S výběrem vhodné domény vám rádi pomůžeme.

 

Tvorba internetových stránek pro naše klienty

Tvorba webové prezentace se skládá z několika procesů. Zásadní je výběr domény, zajištění hostingu, navržení grafiky a zajištění redakčního systému (CMS). Nám se osvědčil systém WordPress, který dokáže vytvořit vhodnou strukturu i pro vyhledávače, jenž je důležitá z hlediska SEO. Naším cílem je spokojený návštěvník internetových stránek, který rychle našel to, co hledal.

 

Webdesign www stránek a grafické práce

Základem každé plnohodnotné internetové stránky je grafika. Grafickou podobu webu tvoří struktura a vzhled webové stránky. Náš webdesigner vždy individuálně navrhne vizuální podobu vaší internetové stránky. Výsledným produktem jsou moderní, vkusné, funkční a originální webové stránky. Ke každému webu dnes neodmyslitelně patří bannerová reklama. Náš grafik tvoří bannery jak ve specifických rozměrech tak i nestandardních velikostech.

 

Správa webových stránek od MEDIACENTRUM GROUP a.s

Po vytvoření webových stránek nabízíme jejich správu. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, nebo když si klient přeje úpravu webu, jsme vždy připraveni rychle pomoci. Také se staráme o hosting webových stránek.

 

Administrace webových stránek klientem

Námi využívaný redakční systém WordPress umožňuje našim klientům, aby pohodlně a velmi rychle měnili, doplňovali nebo vytvářeli stránky nebo příspěvky.

 

Naše tvorba internetových stránek

Vytvořili jsme několik desítek úspěšných webů. Prohlédněte si naše reference.